Moc naturalnego

kolagenu

Jedynie kolagen naturalny pozyskiwany ze skór wyselekcjonowanych gatunków ryb ma budowę najbardziej zbliżoną do kolagenu ludzkiego i potrafi wnikać w skórę człowieka, zachowując swoją aktywną postać uzupełnia jego deficyt.

Dzięki unikalnej technologii polegającej na kontrolowanym procesie hydratacji kolagenu, możliwe jest zachowanie aktywnej biologicznie trzeciorzędowej struktury kolagenu. To sprawia, że otrzymywany przez nas kolagen jest odpowiednikiem naturalnego budulca skóry. Nasza w pełni przebadana i opatentowana technologia pozwala na regenerację włókien kolagenowych od wewnątrz.

Mając to doświadczenie i wiedzę stworzyliśmy dla Państwa ofertę zabiegów na najwyższej jakości kolagenie marki Baltic Collagen®

ZOBACZ PREZENTACJĘ

 

Terapie i rytuały z aktywnym kolagenem dla wygładzenia i uelastycznienia skóry twarzy. Szybki efekt spłycenia zmarszczek. Doskonałe rozwiązanie dla zmęczonej skóry.

Kolagenowa terapia odmładzająco-liftingująca

Zabieg liftingujący dla skóry dojrzałej, poprawiający owal twarzy. 
Sprawia, że skóra staje się nawilżona i napięta, a zmarszczki mniej widoczne.

Czas zabiegu: 50 min

Cena: 280 pln

Kolagenowa terapia oczyszczająco-regenerująca

Zabieg mikrodermabrazji połączony z sonoforezą – wprowadzaniem kolagenu w głębokie warstwy skóry. Pozwala na głębokie oczyszczenie i odświeżenie skóry.

Czas zabiegu: 50 min

Cena: 320 pln

Kolagenowa terapia oczyszczająca

Profesjonalna terapia połączona z peelingiem kawitacyjnym i sonoforezą. Poprawia wygląd skóry, głęboko ją oczyszcza i długotrwale nawilża, wzmacniając barierę ochronną.

 

Czas zabiegu: 50 min

Cena: 280 pln

Kolagenowa terapia naczynkowa

Terapia dla skóry naczynkowej, polegająca na wprowadzeniu w głąb skóry substancji czynnych: hydrofilnego żelu kolagenowego i chlorku wapnia w postaci jonów.

Czas zabiegu: 50 min

Cena: 260 pln

Zabiegi, terapie kolagenowe i rytuały relaksacyjne z zastosowaniem unikalnych kosmetyków Baltic Collagen®. Doskonale odżywiają skórę, wygładzając i regenerując ciało.

Kolagenowa terapia ujędrniająco-wyszczuplająca

Terapia z aktywnym tripeptydem przyspieszająca redukcję tkanki tłuszczowej.
Pozostawia skórę wyraźnie ujędrnioną i wygładzoną.

Czas zabiegu: 60 min

Cena: 290 pln

Kolagenowa przyjemność

Odstresowujący rytuał, który rozpoczyna się nawilżającą kolagenową kąpielą i aromatycznym peelingiem całego ciała, a kończy relaksacyjnym masażem z kolagenową mgiełką.

Czas zabiegu: 60 min

Cena: 290 pln

Zapraszamy na konsultacje w Instytucie Genesis

Pierwsza konsultacja zawsze obejmuje badanie kondycji skóry przy użyciu nowoczesnej aparatury. Każda osoba uzyskuje własne ID, dzięki któremu możliwe będzie monitorowanie postępów i zapisanie m.in. indywidualnie dobranych receptur kosmetyków.

Godziny Otwarcia

Codziennie

9.00 - 21.00*

Kontakt

phone: +48 58 667 52 00

kom.: +48 512 025 942

e-mail: genesis@nadmorski.pl

Lokalizacja

Instytut Genesis - Hotel Nadmorski

Juliusza Ejsmonda 2,

81-409 Gdynia

 

Sprawdź Dojazd

All rights reserved 2018 - Instytut Genesis