Maksimum

sprawności

Gdy ciało doznaje urazu lub kontuzji, kiedy zaczyna dokuczać siedzący tryb życia i pojawia się dyskomfort, ból i napięcie – fizjoterapia jest skutecznym lekiem na dolegliwości układu ruchu. Odpowiednie zabiegi fizjoterapii pomagają zachować sprawność i zapobiegają problemom ruchowym.

Instytut Genesis to miejsce nowoczesnej fizjoterapii, z dużą dostępnością gabinetów terapeutycznych i wykwalifikowaną, doświadczoną kadrą.

 

Fizjoterapie

Instytut Genesis to miejsce nowoczesnej fizjoterapii. Sprawdź ofertę masaży, zabiegów z zakresu odnowy biologicznej, fizykoterapii i kinezyterapii oraz treningów funkcjonalnych.

Masaże

Kompleksowa fizjoterapeutyczna
terapia manualna

Masaże relaksacyjne

Masaż bańką chińską

Manualny drenaż limfatyczny

Masaż sportowy

Fizykoterapia

Krioterapia

Ultradźwięki

Pole magnetyczne

Elektrostymulacja Laseroterapia

Odnowa Biologiczna

Bicze wodne

Masaż podwodny

Kąpiel perełkowa i kolagenowa

Sauna fińska i parowa

Treningi Funkcjonalne

Treningi Funkcjonalne z fizjoterapeutą

Kinezyterapia

Sesje ruchowe z fizjoterapeutą

Bogate

wyposażenie

Gabinety fizjoterapeutyczne Instytutu Genesis dzięki bogatemu wyposażeniu pozwalają na wykorzystanie uznanych metod, takich jak: Kinetic Control, McKenzie, PNF i in.

Nowoczesny sprzęt w Genesis daje gwarancję najlepiej dobranej metody leczenia i szybkiego powrotu do formy.

Nasze gabinety wyposażone są w urządzenia pomiarowe, stoły do masażu, przyrządy do ćwiczeń. Gabinety zostały odnowione i unowocześnione w 2015 roku.

 

Wiele lat

praktyki

Instytut Genesis posiada ponad 10 lat doświadczenia zawodowego w obszarze fizjoterapii ogólnej i sportowej.

Nasze doświadczenie obejmuje współpracę z zawodnikami sportowymi takich drużyn jak: klub piłkarski Arka Gdynia, Arka Gdynia Rugby, Gryf Wejherowo, koszykarki Lotos Gdynia oraz wieloma zawodnikami sportów indywidualnych.

Z naszej fizjoterapii korzystają nie tylko sportowcy. Skutecznie pracujemy z osobami po urazach i kontuzjach, pomagając przywrócić sprawność i wytrzymałość.

Doskonale radzimy sobie z wieloma dolegliwościami ortopedycznymi i neurologicznymi, m.in. ze schorzeniami więzadła krzyżowego kolana, dyskopatią czy łokciem tenisisty.

All rights reserved 2018 - Instytut Genesis