Konsultacje

Dietetyczne

Zdajemy sobie sprawę, że prawidłowy sposób odżywiania jest kluczowy dla osób dbających o sylwetkę i zdrowe samopoczucie. Dieta to 70%, a aktywność fizyczna to 30 % Twojego sukcesu.

W Instytucie Genesis zapewniamy konsultacje z dietetykiem, pomiar składu ciała, zalecenia dietetyczne dopasowane do Twojego organizmu. Ważne dla nas jest dopasowanie diety do Twoich preferencji żywieniowych, by jedzenie było dla Ciebie przyjemnością. Omówimy cele, obliczymy zapotrzebowanie kaloryczne i rozkład makro i mikroskładników. Podpowiemy rozwiązania i damy konkretne zalecenia, a nawet gotowe menu.

Konsultacja z dietetykiem

Cena: 100 pln

 

Ułożenie diety 1 tydzień

Cena: 120 pln

 

Ułożenie diety 2 tygodnie

Cena: 200 pln

 
 
 

Catering

Dietetyczny

W Instytucie Genesis oferujemy unikalny catering dietetyczny z restauracji czterogwiazdkowego hotelu.

OTRZYMASZ 5 POSIŁKÓW (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja), które będą uwzględniać Twoje zapotrzebowanie na białko, węglowodany i zdrowe tłuszcze.

Posiłki odbierasz o wygodnej dla Ciebie porze na miejscu w Instytucie Genesis. Dania są zapakowane w wygodne jednorazowe pojemniki, a następnie włożone w termiczną torbę. Posiłki są gotowe do spożycia.

Jakość

restauracji

Dania przygotowują szefowie kuchni w restauracji Strefa Kuchnie Świata, znajdującej się w Hotelu Nadmorskim, tuż przy Instytucie Genesis.

Wszystkie potrawy mają dokładnie kontrolowaną zawartość kaloryczną oraz skład makro i mikro-elementów. Kucharze używają produktów najwyższej jakości, produktów BIO i wyselekcjonowanych składników.

Każde danie jest przygotowywane ze świeżych składników, na miejscu w wykwintnej restauracji. To sprawia, że nasz catering dietetyczny jest wyjątkowo smaczny i zaspokoi nawet najbardziej wymagające gusta.

 

Dieta, która odpowiada na potrzeby organizmu

Najlepsze efekty przynosi indywidualnie dostosowana dieta. Dlatego opracowując zalecenia żywieniowe, nasi dietetycy uwzględniają szereg czynników, takich jak: budowa i skład ciała, stan zdrowia, wiek, płeć, styl życia, preferencje smakowe.

All rights reserved 2018 - Instytut Genesis