Skutecznie

i zdrowo

W Instytucie Genesis każdy trener jest jednocześnie profesjonalnym fizjoterapeutą. Kontroluje prawidłową postawę, pomaga w rozciąganiu i koryguje sposób wykonania ćwiczenia. Potrafi dopasować ćwiczenia i aktywności w taki sposób, by zniwelować ryzyko kontuzji i przeciążenia.

Jednocześnie kształtowane są wszystkie zdolności motoryczne: stabilność, mobilność, wytrzymałość, koordynacja. Trening jest prowadzony w taki sposób, aby zapobiec kontuzjom i usprawniać ciało krok po kroku.

  • Modelowanie sylwetki
  • Odzyskanie sprawności fizycznej
  • Aktywność podczas kontuzji i urazów
  • Osiągi sportowe
 
 

Infrastruktura doskonała

dla różnorodności

W Instytucie Genesis znajduje się sala treningowa z profesjonalnym sprzętem zapewniającym kompletny rozwój wszystkich partii ciała. Maszyny najwyższej jakości marki Keiser umożliwia ćwiczenia ze zmiennym obciążeniem treningowym.

Wyposażenie siłowni i otoczenie Instytutu Genesis pozwalają na dużą różnorodność metod: trening funkcjonalny, TRX, cross, kettle, trening siłowy, interwałowy, kardio, Nordic Walking, rower, biegi, tenis.

Instytut położony jest tuż przy Bulwarze Nadmorskim i w otoczeniu rezerwatu przyrody. W pobliżu są korty tenisowe klubu Arka Gdynia. Zróżnicowane aktywności pod okiem trenera dopasowane są do Twoich preferencji, dzięki uniwersalnej infrastrukturze Instytutu Genesis.

Personalny

fizjo-trener

Nasi trenerzy to wykształceni fizjoterapeuci z bogatą praktyką treningową i zabiegową. Dzięki swojemu doświadczeniu, potrafią skutecznie dopasować najlepszy rodzaj aktywności do indywidualnych możliwości i preferencji.

Nasi trenerzy mają wieloletnie doświadczenie zarówno w treningu sportowym z zawodnikami profesjonalnymi, jak i w prowadzeniu aktywności fizycznej amatorów, pragnących osiągać cele sportowe.

Czas zabiegu: 60 min

Cena: 120 pln

 
 

Fizjo-trening dostosowany do Ciebie

W Genesis stawiamy na skuteczność treningu. Dlatego poprzedza go konsultacja z personalnym fizjo-trenerem, który dostosowuje plan treningowy do indywidualnych możliwości ruchowych, stawianych celów i preferencji.

All rights reserved 2018 - Instytut Genesis